ext_34376 ([identity profile] musiclover03.livejournal.com) wrote in [personal profile] foxmonkey 2006-07-10 01:20 am (UTC)

14.95 for a melon? yeah thats about right. Some produce goes by pound and can be quite expensive-- and if its organic? Even more.
Well you got to try something new at least. Always check your receipt after you shop-- better yet--watch it as its rung up.

(no i dont work at a supemarket. LOL why do you ask?)



Post a comment in response:

This account has disabled anonymous posting.
If you don't have an account you can create one now.
HTML doesn't work in the subject.
More info about formatting